Król Myśli w Bibliotece w Krakowie

Moja powieść KRÓL MYŚLI już niebawem do wypożyczenia w Bibliotece Kraków przy ulicy pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3. Czytelnikom życzę miłej lektury. Przesyłam pozdrowienia dla Pani Marioli Krutewicz z Działu Gromadzenia …

Król Myśli w bibliotece w Dolicach

Moja powieść KRÓL MYŚLI już niebawem do wypożyczenia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dolicach oraz w filiach biblioteki w Kolinie, Sądowie, Rzeplinie i Zalęcinie. Czytelnikom życzę miłej lektury. Przesyłam pozdrowienia …

Król Myśli w Bibliotece w Nowogardzie.

Moja powieść KRÓL MYŚLI już niebawem do wypożyczenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Nowogardzie. Czytelnikom życzę miłej lektury. Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich pracowników biblioteki.

Król Myśli w Bibliotece w Brojcach

Moja powieść KRÓL MYŚLI już niebawem do wypożyczenia w GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W BROJCACH. Czytelnikom życzę miłej lektury. Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich pracowników biblioteki.

Król Myśli w Bibliotece w Świeszynie

Moja powieść KRÓL MYŚLI już niebawem do wypożyczenia w MULTIMEDIALNYM CENTRUM KULTURY e-EUREKA – BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŚWIESZYNIE. Czytelnikom życzę miłej lektury. Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich pracowników biblioteki.